o nas

Zajmujemy się produkcją wygodnej i praktycznej odzieży do pracy. Naszymi klientami są małe, średnie i duże przedsiębiorstwa działające w rożnych branżach. Szyjemy odzież roboczą, medyczną, kosmetyczną, reklamową. Produkujemy ubrania dla gastronomii, budownictwa, zakładów przemysłowych i wielu innych branż.

 

 

 

SZWALNIA BHP.

SZYCIE ODZIEŻY ROBOCZEJ NA ZAMÓWIENIE

 

Bez względu na branżę, w której firma działa, ubrania robocze pełnią ważną funkcję. Niskiej jakości odzież generuje wiele problemów np: złe samopoczucie pracownika, niższa wydajność pracy, brak odpowiedniego zabezpieczenia, problemy z utrzymaniem jednolitych rozmiarów w każdym egzemplarzu, szybkie zużycie ubrań. Jeżeli chcesz aby Twoi pracownicy czuli się komfortowo w każdych warunkach - wybierz odzież roboczą szwalni Sarto BHP.

szwalnia odziez robocza

 haft komputerowy hafciarka

 

 

 

 

ZNAKOWANIE UBRAŃ ROBOCZYCH

 

Zajmujemy się także znakowaniem odzieży roboczej. Za pomocą różnych technik (np. haft, sitoruk, folia flex, sublimacja...), nanosimy różnego rodzaju logotypy, znaki graficzne, imiona pracowników i wszelkie inne oznaczenia zamówione przez naszego Klienta.

 

ODZIEŻ ROBOCZA SZYTA NA MIARĘ

 

Dopasowujemy się ściśle do potrzeb naszych Klientów. Szyjemy zarówno ubrania robocze na indywidualne zamówienie według parametrów określonych przez naszego klienta jak i proponujemy gotowe, sprawdzone wzory. Jeżeli Twoja firma posiada już określony szablon odzieży roboczej, możesz zamówić u nas kolejne egzemplarze w tym samym wzorze.

szycie na miare nozyczki

 

 

maszyna

 

NIE JESTEŚ ZADOWOLONY ZE SWOJEJ SZWALNI? ZMIEŃ JĄ NA SARTO BHP

 

Jeżeli chcesz mieć pewność, że zamówione ubrania będą trwałe, wygodne i komfortowe zapraszamy serdecznie do nas. Stale dbamy o najwyższą jakość naszych usług, zachowanie odpowiedniej rozmiarówki i terminować dostaw.

Projekt próbny do Twojej akceptacji

Korzystając z naszych usług, nie musisz się obawiać że będziesz niezadowolony z rezultatów. Na życzenie Klienta przed przystąpieniem do realizacji właściwego zamówienia, wykonujemy projekty próbne. Po Twojej akceptacji i ewentualnych poprawkach, przystępujemy do właściwej produkcji.

Dowiedz się więcej.

Aby uzyskać więcej informacji, już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Obsługujemy zamówienia z całej Polski i Europy. Zapraszamy serdecznie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI